Jazyk: Čestina, English

Zneužití důvěry společnosti LOGeco

5.1.2021

Na našich klientech i spolupracovnících nám velmi záleží, a velmi si vážíme každé minuty, kterou pro náš projekt likvidace odpadů na naší planetě kdokoliv pracuje, ať už je součástí interního týmu, anebo se jedná o spolupracující subjekt. V současné chvíli pro investiční skupinu LOGeco pracuje po světě nejen hlavní realizační tým, ale i desítky lidí v širším týmu. Bohužel jsme se museli v létě roku 2020 rozloučit se dvěma dlouhodobými členy našeho týmu, a popřát jim mnoho úspěchů na jejich další cestě.

Jednalo se o dva naše kolegy, kteří bohužel museli překonat některé nepřízně osudu nejen pracovního, ale hlavně osobního. Z mnoha různých důvodů se ukázalo, že jedinou cestou bude veškerou spolupráci s nimi ukončit. Ukázalo se, že mají více osobních, a hlavně opakovaných finančních problémů, než dokázali přiznat nejen nám, ale i sami sobě, což nakonec vedlo z jejich strany k jednání, které je v současné době vyšetřováno jako důvodné podezření ze spáchání trestných činů podle § 206, a dokonce podle § 209. Přes veškerou naši snahu jim pomoci jsme takové jednání vůči naši společnosti nemohli tolerovat, neboť bychom riskovali ohrožení dobrého jména naší společnosti LOGeco i výrobu technologií ERVOeco, stejně jako celý projekt. 

“Je mi to velmi líto. Snažili jsme se se oběma pomoci, ale bohužel naše podpora nedopadla na úrodnou půdu. V konečném důsledku pak hrozilo, že díky zneužití naší důvěry, hrozilo oslabení vztahů s našimi subdodavateli a újma na dobrém jméně celé společnosti LOGeco. Tito spolupracovníci zneužili také značnou finanční částku ve vývoji technologie ERVOeco, proto jsme se museli rozejít a obě dvě strany se vydaly vlastní cestou. Technologie ERVOeco zůstává i nadále ve výhradním vlastnictví společnosti LOGeco, a jako jediná tuto technologii vyrábí v naší dceřiné společností ERVOECO SIPOX, která dodává a servisuje naši technologii ERVOeco po celém světě. Oběma našim spolupracovníkům přeji hodně energie a úspěchů v dalším, ať už profesním, nebo osobním životě,” dodává ředitel společnosti LOGeco Miroslav Šilhan.

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?