Jazyk: Čestina, English

Podpoříte ekologii? Odstartovala další emise dluhopisů k revoluční technologii ERVOeco

Po velmi úspěšných předchozích emisích dluhopisů jsme připravili další, a to na základě velké poptávky od veřejnosti. Po minulých dluhopisech se opět jen zaprášilo – zmizely prakticky během několika týdnů, za což našim investorům velmi děkujeme.  

Také dobrou zprávou pro naše investory je, že v uplynulém kalendářním roce 2021 i v 1Q roku 2022 jsme úspěšně vyplatili všechny výnosy k realizovaným emisím dluhopisů. Investice do „bondů“ značky ERVOeco představuje zejména podporu ekologie, udržitelné, cirkulární ekonomiky, moderní energetiky a rozumného využití odpadu.  Na konci března jsme tedy odstartovali emisi naší dceřiné společnosti TECHNOLOGIE ERVO ECO ENERGY s.r.o. Finance použijeme na další vývoj jednotky ERVOeco, která bude doplněna o nové moduly k využívání odpadního tepla a výrobě elektrické energie. Právě tyto moduly představují zcela zásadní inovaci a zkracují návratnost investice do pořízení této jednotky. Díky skokovému zdražení energií všeho druhu se nákup ERVOeco stává stále výhodnější.  

Zdroj: PXE
Zdroj: PXE

Všechny kroky, které ve skupině LOGeco s technologií ERVOeco děláme, vedou k tomu, aby naše technologie byla dostupná jak pro firmy, tak pro municipality po celém světě, a postupně jsme snižovali zatížení naší přírody či planety odpadovým hospodářstvím. Jednotka ERVOeco představuje způsob opětovného využití odpadu k výrobě elektrické energie, tepla a cenných surovin pro různé druhy průmyslu. Zjednodušeně řečeno naše technologie rozloží (pomocí katalytické depolymerace) odpad a druhotné suroviny na 3 základní výstupy, které se dají dále zhodnotit, přičemž jejich tržní cena neustále vlivem rostoucí poptávky stoupá. Přitom vzniká energie, která se dá využít v místě ke spotřebě, nebo ji lze nabídnout do sítě.  

O dalším vývoji a možnostech investic vás budeme informovat zde na našem webu, na sociálních sítích nebo v našem pravidelném newsletteru, který zasíláme na maily zájemcům nebo klientům. Přihlásit se k odběru newsletteru můžete na našich domovských stránkách (banner k přihlášení najdete dole na jejich konci ).  

Věděli jste, že technologie ERVOeco vydělává hned třikrát: 

Poprvé, když přijímá odpad ke zpracování, tj. za zpracování odpadu. Původce odpadu uhradí poplatek, který se v EU pohybuje ve výši od 1500 do 7000 korun za tunu. Tato cena za zpracování odpadu se neustále zvyšuje.  

Podruhé, když technologie ERVOeco z odpadů vytěží všechny organické materiály, a zpracuje je na tři základní výstupy, které se dají dále zhodnotit v petrochemickém průmyslu, přičemž jejich tržní cena neustále vlivem rostoucí poptávky stoupá.  

Potřetí nově vydělává, když využívá odpadního tepla při zpracování odpadu a druhotných surovin a vyrábí tepelnou nebo elektrickou energii. 

Podpořte zelenější planetu a investujte do dluhopisů Technologie Ervo Eco Energy, která je 100% vlastněná skupinou LOGeco. Společně zbavíme náš svět odpadků. 

Parametry dluhopisů: 

  • Investice od 10 tisíc Kč 
  • Pololetní výplata výnosů vždy 15. 3. a 15. 9.  
  • Úrok 8,5 % p.a. 
  • Bez dalších poplatků (vstupní, za správu) 

Chcete investovat, pak můžete zde.
Více informací naleznete zde. 
Budete-li mít jakékoliv dotazy k výplatě výnosů emisím technologie ERVOeco, pak nám napište na dluhopisy@ervoeco.com.

Úspěchy i v nejisté době. Naši vizi naplňujeme i díky Vám!  
Mockrát děkujeme za vaši důvěru a podporu. 

Miroslav Šilhan, generální ředitel skupiny LOGeco 

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?