Jazyk: Čestina, English

LOGeco spustilo investice – prostřednictvím dluhopisů nebo tokenů

Právě jsme spustili možnost investovat do ekologických projektů a budoucího úspěchu společnosti. Pro ty konzervativnější z vás jsou připraveny dluhopisy, které nesou výnos 8,5 % p.a. Pro nadšence, kteří se orientují v oblasti kryptoměn, nabízíme alternativu k virtuálním měnám – vlastní digitální tokeny ECOLOG (LOG), které vynáší 12 % ročně.

„Podílejte se na lepší budoucnosti planety.“

Odpad je a bude největším problémem naší planety. Je jen na nás, jak se k problému znečištění v budoucnosti postavíme. Řešení nabízí naše unikátní jednotka na zpracování veškerých organických odpadů ERVOeco, kterou po osmiletém bádání vyvinul tým českých vědců a její funkční prototyp stojí v Mostě. Jedná se o naprosto jedinečnou TechWaste technologii, která ve světě neexistuje. Celkové náklady na vývoj dosahovaly 3 miliony EUR. Společnost LOGeco je také zároveň výhradním výrobcem i dodavatelem do ČR i celého světa.

Naše ERVOeco umí zpracovat odpad tedy veškeré organické materiály (např. netříděný komunální odpad, plasty, pneumatiky, oblečení, koberce, průmyslové odpady) a mnoho dalšího a “vyrobit” z tohoto odpadu palivo nebo suroviny, které jsou znovu užitečné pro člověka. Jednotka svým vlatníkům tak vydělává hned dvakrát. Poprvé, když přijímá odpad ke zpracování – poplatek za zpracování odpadu. Podruhé generuje ERVOeco příjmy, když z odpadů vytěží všechny organické materiály a zpracuje je na polotovary, ze kterých se v petrochemických závodech vyrábí polyethylen, polypropylen a další produkty. Díky tomu je roční provozní zisk jedné jednotky ERVOeco něco kolem 23 milionů korun. Každá jednotka tak představuje velmi zajímavý poměr investice a její rychlé návratnosti.

Cena jednotky se přitom pohynuje kolem 50-90 milionů korun dle požadovaných modulů investorem. Jednotka je totiž modulární a nabízí také kontejnérové řešení.V současné době jsou v provozu tři zařízení, jedno na Mostecku a dvě v zahraničí. Nyní dodáváme do světa dalších 10 jednotek a jednáme s dalšími státy o výstavbě našich jednotek v EU, USA, Slovensku, Africe nebo na asijských trzích.

Naším cílem společnosti v příštím roce je vybudovat těchto zařízení v Česku dvacetpět a v zahraničí dvojnásobek, a právě na tomto cíli se můžete podílet. 

Podílet se na záchraně planety můžete už od 10ti tisíc korun

Náklady na výstavbu každé jednotky ERVOeco jsou vysoké a my je hradíme ze svých rezerv. V případě dodání desítek jednotek v příštím roce jdou náklady na jejich výrobu do miliard. Proto jsme se rozhodli dát možnost podílet se na našem růstu také drobným investorům. Čtyřleté dluhopisy skupiny LOGeco s výnosem 8,5 % a pololetní výplatou úroků nabízíme už od 10 000 korun.  Jak začít s dluhopisy naleznete zde. Podílet se na každé jednotce můžete i modernějším způsobem, kterým je nákup digitálních tokenů (obdoba kryptoměny) .

Moderní způsob investování prostřednictvím tokenů

Jelikož je ERVOeco jedinečná a inovační technologie, chceme investorům po celém světě nabídnout také pokrokový, jednoduchý a rychlý způsob investice do společnosti LOGeco. Tím jsou tokeny, jinými slovy investor vlastní něco jako digitální peníze LOGeco – tzn. ECOLOG token. Náš token jsme pojmenovali ECOLOG, zkráceně LOG nebo-li digitální kryptoměna fungující na standardu ERC-20 v rámci velmi známé decentralizované blockchain sítě Ethereum.

ECOLOG token (zkráceně LOG) byl vytvořen pro vás ekonadšence nebo nadšence do inovací, kteří se v kryptosvětě už alespoň trochu orientují a nechtějí investovat standardním dluhopisovým způsobem s nižším výnosem. 

Funguje to tak, že každý LOG má nominální hodnotu 1 americký dolar. LOGů můžete mít, kolik chcete. Minimální investice je od 100 LOGů tedy minimálně za 100 USD (Investovat lze i českých korunách přibližně od 2 500 Kč). Následně investor vlastní virtuální měnu, jejíž hodnota roste 12 % ročně.Každý měsíc LOGeco bude posílat 1% podíl vašich LOGů. Pokud bude investor mít 100 LOGů, tak dostane každý měsíc 1 LOG k svému majetku navíc jako bonus. Na konci roku pak bude vlastnit zhruba 112 LOGů. Návod na investování skrze tokeny najdete zde.

Pojďte společně s námi zastavit negativní vývoj planety, před kterým varuje sir David Attenborough v dokumentu A Life on Our Planet. Každý náš investor bude navíc za svou pomoc odměněn nejen morálně, ale i finančně.

O investicích společnosti LOGeco se můžete také dočíst v médiích. Například na ekonomickém webu Kurzy.cz.

Zajímají vás novinky o znečištění planety, ekologii nebo recyklaci?